23 Nisan Etkinlikleri

2

3 Nisan

Etkinlikleri

Paket 1 ……………….. 175 TL

* Palyaço
* Yüz Boyama
* 100 Adet Çubuklu Türk Bayrağı
* 100 Adet Türk Bayrağı Baskılı Balon
* Oyunlar Yarışmalar

Paket 2……………….. 225 TL

 

* Palyaço
* Yüz Boyama
* 100 Adet Çubuklu Türk Bayrağı
* 100 Adet Türk Bayrağı Baskılı Balon
* Oyunlar Yarışmalar
* Okul Bahçesi Papatya Balon Süsleme ( 25 Adet )

Paket 3……………… 550 TL

* 2 AdetPalyaço
* Yüz Boyama
* 200 Adet Çubuklu Türk Bayrağı
* 200 Adet Türk Bayrağı Baskılı Balon
* Oyunlar Yarışmalar
* Okul Bahçesi Papatya Balon Süsleme

Paket 4 ………….. 1100 TL

* 2 AdetPalyaço
* Yüz Boyama
* 300 Adet Çubuklu Türk Bayrağı
* 300 Adet Türk Bayrağı Baskılı Balon
* Oyunlar Yarışmalar
* Okul Bahçesi Zincir Balon Süsleme
* Pop Corn Veya Pamuk Şeker Veya Osmanlı Macunu 250 Kişilik Dağıtım

 

Nazlım Organizasyon 23 Nisan etkinliklerinde tüm Resmi İlk Öğretim Okulları, Özel Okullar, Kreşler, Gündüz Bakım Evleri, Anaokullarında ve Tüm Marmara Bölgesinde hizmet vermektedir.

 

İstanbul Ve Kocaeli Bölge Ofislerimizin 23 Nisan İçin Hazırladıkları Kampanyalar Hakkında Bilgi Alabilmek İçin En Kısa Zamanda Bizi Arayın… 

 

23 Nisan Şenliklerinde çocuklarımızın eğlenceli bir gün geçirmelerine yönelik bir çok hizmet gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetlerden 23 Nisan Şenlikleri için Sokak Satıcıları , Palyaço Hizmeti, Kostüm Karakterli Animatör, Tiyatro Gösterileri, Ateşbaz Gösterileri, Sihirbaz Gösterileri, Tahta Bacak Gösterileri, Jonglör ( Akrobat ) Gösterileri, Pamuk Şeker Arabası, PopCorn Arabası, Osmanlı Macunu, Elma Şekeri, Pinyata Oyunu, Mekan süslemeleri gibi bir çok hizmet verilmektedir…

 

Palyaço Hizmeti : Konusunda eğitim almış Animatörler tarafından gerçekleştirilen animasyon gösterileri kapsamında oyunlar, yarışmalar, balon dağıtımı, yüz boyama aktivitesi gibi bir çok etkinliği gerçekleştirmektedir. 23 Nisan Şenliklerinin vazgeçilmezlerinden biri olan palyaçolar yapılan 23 Nisan Etkinliklerine renk katarak daha eğlenceli bir günün geçmesini sağlamaktadır.

Sizlere alternatif olarak sunulan kostüm karakter çeşitleri ile daha farklı bir 23 Nisan Etkinliği geçirmenizi sağlamaktayız…

Kostüm Çeşitleri

* Pamuk Prenses Kostümlü Animatör

* Sindirella Kostümlü Animatör

* Peri Kostümlü Animatör

* Korsan Kostümlü Animatör

* Miky Mouse Kostümlü Animatör

* Mini Mouse  Kostümlü Animatör

* Şirin Baba Kostümlü Animatör

* Tavşan Kostümlü Animatör

* Fil Kostümlü Animatör

* Dalmaçyalı Köpek  Kostümlü Animatör

 

Sihirbaz Gösterileri : Profesyönel bir sihirbaz ile 50 dk. muhteşem bir gösteri sunulmaktadır. Bu gösteri aynı zamanda interaktif bir gösteri olarak hem yetişkinleri hemde çocuklarımızın ilgi ile izledikleri bir 23 Nisan etkinliğidir. Bu etkinlik kapsamında çocuklarımızda program içerisindeki gösterilere katılarak aktif bir sunum ile eğlence dolu 50dk. geçirmektedirler.

 

Jonglör Gösterisi: 23 Nisan etkinliklerinde en çok tercih edilen gösterilerden biride Jonglör Gösterisidir. Bu gösterisi günlük dilde kullanıldığı üzere akrobat gösterisi olarak da adlandırılmaktadır. 35-40 dk. gerçekleşen gösteri bakıldığında şaşkınlık yaratacak bir düzeyde akrobasi içermektedir. Gösteride toplar, labutlar, çemberler, tabaklar kullanılmaktadır.

 

Sokak Satıcıları : Sokak satıcıları 23 Nisan Şenliklerinin vazgeçilmezlerinden biridir. Sokak satıcıları şenlik alanında yerinde üretim ile taze servis yaparak sunum gerçekleştirmektedirler. Sokak satıcıları kapsamında tüm hizmetler özel ve renkli sokak satıcısı arabaları ve Osmanlı kostümlü personeli ile etkinlik alanında bulunmaktadırlar…

* Pop Corn Arabası

* Pamuk Şeker Arabası

* Osmanlı Macunu Tezgahı

* Fresh Mısır Tezgahı

* Maraş Dondurması Tezgahı

* Gözleme Tezgahı

 

Pinyata Oyunu : Pinyata oyunu çocukların severek oynadıkları bir oyundur. Çizgi film karakterlerinden yapılan Pinyata içerisine şeker ve çikolatalar doldurularak kullanılmaktadır. Bir animatörün yüksek bir kısma Pinyatayı asması ile başlayan oyun çocukları sırayla ve aynı zamanda güvenliklerini sağlayarak Pinyatayı sopa yardımıyla kırmaya çalışması şeklinde oynanmaktadır. Sopayla darbeler alan Pinyata bir süre sonra delinerek içindeki şeker ve çikolatalar yere dökülür.

 

Mekan Süsleme : 23 Nisan Şenliklerinde çok fazla tercih edilen hizmetlerimizden biride mekan süsleme hizmetlerimizdir. Bu hizmetlerimiz dahilinde okulunuzun veya etkinlik alanının balonlar, tüller, kumaşlar veya renkli şeritler ile süslemesi yapılmaktadır.